قیمت فرش 700 شانه 12 متری

قیمت فرش 700 شانه 12 متری

علت گرایش مردم به فرش های 1200 شانه ، به دلیل شباهتی که این گونه محصولات ، به فرش های دستباف دارد . این فرش لوکس ، در سال 94 وارد بازار فرش شد و با سیل عظیمی از طرفداران روبرو شد . قالی های دستباف ، علاوه بر ارزش هنری ، از نظر ظاهری و طرح و نقشه برای ایرانیان بسیار حایز اهمیت است ، از این رو تولید کنندگان ، در صدد شدند تا فرش ماشینی شبیه دستباف را تولید و روانه بازار کنند ، چون در چند سال اخیر به دلیل بالا رفتن قیمت قالی دستباف ، قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرد . قیمت فرش 1200 شانه از محصولات 700 شانه و 1000 شانه بالاتر است . دلیل بالا بودن قیمت محصولات 1200 شانه به شرح زیر می باشد :
• مشخصات فنی فرش 1200 شانه : یکی از مهمترین شاخصه هایی که محصولات را از هم متمایز می کند شانه و تراکم قالی می باشد . شانه یعنی تعداد گره هایی که در یک متر از عرض محصول و تراکم یعنی تعداد گره هایی که در یک متر از طول محصول وجود دارد گفته می شود . با افزایش تعداد گره ها ، زیبایی و فشردگی محصول بیشتر می شود و گره ها بیشتر به هم نزدیک می شود و فشردگی بین آن ها حاصل می شود که سبب افزایش طول عمر آن می شود . با نگاه کردن به پشت فرش 1200 شانه تراکم 3600 می توانید پی به فشردگی بین ریشه ها ببرید . در محصولات 1200 شانه ، به علت تعداد زیاد گره ها ، باید آهار پشت فرش ، با دقت و مهارت خاصی انجام گیرد تا گره های موجود ، باز نشود . پس می توان نتیجه گرفت که قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 ، به علت زیاد بودن گره ها بالاتر می باشد .
• جنس الیاف فرش 1200 شانه : در این گونه محصولات ، باید از الیاف خیلی ریز و ظریف استفاده کرد . الیاف ضخیم و کلفت مناسب فرش های 1200 شانه نمی باشد . الیاف هم باید خیلی محکم باشند ، چون دستگاه مدرن و مجهز ، خیلی تند و سریع ، این محصولات را تولید می کنند . در بافت نخ خاب قالی 1200 شانه ، از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند .
• ابعاد فرش ماشینی : قیمت فرش 1200 شانه 12 متری از قیمت فرش 1200 شانه 6 متری ، بالاتر است .
• نوع ماشین بافت : در بافت فرش ماشینی 1200 شانه ، حتما باید از دستگاه های مجهز و مدرن مثل دستگاه های شرکت وندویل استفاده کرد . دستگاه های قدیمی و ماکویی قادر به بافتن این محصولات نیستند .
• نقشه فرش 1200 شانه : طرح ها و نقشه های 1200 شانه بسیار ریز و شلوغ است و زیباترین طرح ها و نقشه ها را به صورت 1200 شانه می  بافند .
• تعداد رنگ های به کار رفته : فرش 1200 شانه 8 رنگ ، از 12 رنگ پایین تر است . تعداد رنگ های به کاررفته در بافت قالی ، تاثیر بسزایی در زیبانشان دادن آن محصول دارد و هارمونی آن را با دکوراسیون بالاتر می برد .
• نوع خرید : خرید اینترنتی و خرید مستقیم و بدون واسطه از خرید از فروشگاه های حضوری کمتر است . در فروش اینترنتی ، فروشنده هزینه ای برای اجاره مغازه ، مالیات ، قبوض آب و برق را نمی پردازد و می تواند از قیمت فرش ماشینی 1200 شانه که بسیار بالاتر از دیگر محصولات است بکاهد . در فروش اینترنتی ، مشتری ، یک فروش بی واسطه را با خریدار  ایجاد می کند .
قیمت فرش لوکس
همانطور که می دانیم محصولات 1200 شانه  را در دسته فرش های لوکس و فاخر قرار داده اند . بالطبع قیمت فرش لوکس به خاطر ویژگی هایی که در بالا ذکر شد ، بالاتر است .
صنایع فرش راگا ، با توجه به گران شدن مواد اولیه ، اقدام به فروش مستقیم و بدون واسطه کرده است تا بتواند از قیمت این محصولات بکاهد .
تنوع در محصولات 1200 شانه صنایع فرش راگا ، بسیار زیاد است تا جایی که این شرکت ، در صدد برآمد تا برای نمایش انواع طرح ها ، اقدام به فروشگاه اینترنتی بزند تا مشتریان در کمترین زمان ممکن بتوانند محصولات را با هم مقایسه کنند .
تنوع در محصولات این شرکت ، این امکان را به مشتری می دهد تا قدرت انتخاب داشته باشد و بتواند برای هر دکوراسیونی ، طرح مناسب پیدا کند .
این شرکت در فروش اینترنتی ، ارسال سریع  را بعد از سفارش مشتری انجام می دهد . تحویل فرش درب منزل ، برای مشتریانی که در قم و تهران و کاشان زندگی می کنند رایگان است و در بقیه شهرستان ها ، ارسال به باربری انجام می شود و اگر مشتری ، تحویل فرش درب منزل را خواستار باشد ، باید هزینه اندکی را بپردازد .

کلمات کلیدی مرتبط
قیمت فرش ماشینی 1200 شانه, قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600, قیمت فرش 1200 شانه 12 متری, قیمت فرش 1200 شانه 6 متری, قیمت فرش لوکس, نقشه فرش 1200 شانه, فرش 1200 شانه 8 رنگ,

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.